Decydując się na stworzenie firmy w 1992 roku, przede wszystkim braliśmy pod uwagę pełen profesjonalizm w podejściu do oferowanych przez nas produktów, ale także całkowite zadowolenie klientów. Priorytetem stała się dla nas kwestia uczciwości i lojalności. Biorąc pod uwagę te aspekty w bardzo staranny sposób dobieraliśmy ofertę firmy, aby była w stanie sprostać wymaganiom naszych klientów.

Reklama jest bardzo szerokim pojęciem, w związku z tym nasza firma zdecydowała się na konkretną specjalizację. Zdając sobie sprawę, że kluczem do sukcesu jest nie tylko wytworzenie niebanalnego i trwałego produktu, ale przede wszystkim profesjonalna obsługa​​​ określonego segmentu klientów – staramy się udoskonalać na wszelkich płaszczyznach każdego dnia. Od początku istnienia firmy staramy się wzbogacać ofertę o coraz to nowsze produkty i rozwiązania technologiczne. Zanim wprowadzimy na rynek coś nowego, dokonujemy starannych testów i zbieramy opinie na ich temat.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zbudowaliśmy firmę o ugruntowanej pozycji na rynku. Mamy świadomość że bardzo istotnym faktem jest obsługa i to nie tylko przed, ale i posprzedażowa. Chcielibyśmy aby nasi Partnerzy w interesach mieli przeświadczenie że to właśnie Oni są dla nas najważniejsi.

Tent Grupa - Producent bram, ram, namiotów, balonów reklamowych

Oferta

Firma Tent Grupa specjalizuje się w produkcji nośników reklamy pneumatycznej

W gamie oferowanych przez nas produktów można znaleźć balony reklamowe, bramy pneumatyczne, namioty pneumatyczne, słupy reklamowe,  chwieje, urządzenia rekreacyjne, ale także inne niepneumatyczne produkty reklamowe typu stojaki roll-up, czy wydruki wielkoformatowe. Tak szeroki asortyment pozwolił nam stworzyć ciekawą ofertę zapewniającą kompleksową obsługę klientów organizujących kampanie reklamowe.

Technologia

Polityka naszej firmy zakłada ciągły wzrost poziomu świadczenia naszych usług

Czujemy się wyjątkowo mogąc wesprzeć kampanie reklamowe naszych klientów, bo to właśnie nam zaufali – a my nie chcemy tego zaufania zawieść. Robimy wszystko co jest w naszej mocy aby nasze produkty były coraz lepsze, bardziej dostępne i zaawansowane technologicznie jak to tylko możliwe. Szukamy nowych rozwiązań, nowych materiałów, oraz nowych zastosowań dla naszych produktów, tak aby spełnić wszelkie oczekiwania naszych obecnych i przyszłych klientów.